Последњих дана децембра Крагујевац увелико „дрма“ одбојкашка грозница. Разлог за то је први меч четвртфинала Купа Србије, у коме ће одбојкаши Радничког, у понедељак од 19 часова на паркету „СББ Језера“, угостити актуелног шампиона Србије и учесника овогодишње Лиге шампиона, новосадску Војводину. По свему судећи, очекује се прави одбојкашки спектакл на паркету „СББ Језера“, у коме ће крагујевачка публика имати прилику да ужива.

Истинита прича о храбрим женама које су свргнуле са трона најмоћнијег човека америчке телевизије, очекује нас на Ladies night догађају, у четвртак 26. децембра од 20 часова у Cineplexx Крагујевац Плаза биоскопу уз филм ,,Оне су бомбе”. Карте су у продаји.

Кошаркаше и кошаркашице Радничког предстојећег викенда очекују последње утакмице пред крагујевачком публиком у овој календарској години. Кошаркашице ће у петак од 18.30 часова, у хали „Гордана Гоца Богојевић“, угостити зрењанински Пролетер, док ће се дан касније, од 18 часова на паркету „СББ хале Језеро“, кошаркаши Радничког састати са чачанским Железничарем. Кошаркашице Радничког би евентуалним тријумфом у сусрету са Зрењанинкама поправиле бодовни салдо и уједно се на најлепши могући начин опростиле од својих симпатизера за ову календарску годину.


















