Град Крагујевац и Канцеларија за младе и ове године организују програм „Лето у граду за децу и младе“, који се успешно реализује од 2016. године а са циљем да деци и младима омогући да летњи распуст проведу квалитетно, активно, креативно и садржајно – управо у свом граду.



















